Elérhetőségeink
"Mondd el a véleményed" - kampány
Publikálva 2018-01-24 16:39:44-kor, Admin által.

2018 Január 21-én elindult a Gyémánt Alapítvány "Mondd el a véleményed című 40 napos közérdekű kampánya, amelynek keretében a diákság és hallgatók véleményét kérjük ki névtelenül az oktatási rendszerrel kapcsolatban. A közvélemény-kutatás zárását és kiértékelését követően az eredményeket alapítványunk publikálni fogja és Balog Zoltán Miniszternek is e..

Csatlakoztunk a Nemzeti Ifjúsági Tanácshoz
Publikálva 2018-01-22 13:35:45-kor, Admin által.

A Nemzeti Ifjúsági Tanács 2018.01.21-én megrendezett közgyűlésén vettünk részt az alapítvány csapatával a NIT-hez történő csatlakozásunk kezdeményezésének céljából. Az eseményen több mint 20 újonnan csatlakozni kívánó szervezet képviselői jelentek meg és mutatták be a közgyűlés számára alapítványaikat és egyesületeiket, többek között a Gyémánt Alapít..

Túrkevei jótékonysági bál
Publikálva 2017-09-26 15:51:49-kor, Admin által.

Szeretettel várunk mindenkit az első alapítványunk közreműködésével szervezett jótékonysági bálon, amely október 14-én kerül megrendezésre Túrkevén, a Kiss Kálmán Városi Sportcsarnokban. A bál remek hangulatát Vastag Csaba, Benji és a Körös Party Band biztosítja. Az bál szervezéséből befolyó összeget a KSZC túrkevei kollégiumának felújítására fogjuk fordít..

A NIT Szabadegyetemén jártunk
Publikálva 2017-09-26 15:51:49-kor, Admin által.

A NIT azaz a Nemzetközi Ifjúsági Tanács 2017. szeptember 21-től 24-ig tartotta évente megrendezésre kerülő Szabadegyetemét. Csapatunkkal szeptember 23-án Zánkára látogattunk, hogy mi is résztvehessünk az eseményen. Érdekfeszítő előadások és családias hangulat fogadta a látogatókat a programok ideje alatt. Többek között előadásokat hallgathattunk a környezetszennye..